Karta_produktu

TAPCZANIK DO ŁÓŻKA PIĘTROWEGO

Kategoria MEBLE DZIECIĘCE I MŁODZIEŻOWE
Producent Colorato Meble
Cena 3300 PLN
Dostępność Wysyłka od 4 do 6 tygodni
 

Opis_towaru

Tapczanik z dwoma szufladami do łóżka piętrowego z szafą lub regałem jest uzupełnieniem naszej kolekcji łóżek piętrowych. Posiada dwie pojemne szuflady na bezpiecznych  prowadnicach z hamulcami. Szuflady mają wysokość 28 cm, więc łatwo w nich pomieścić zarówno pościel, jak i np. zabawki. Korpus tapczanika występuje w 2 wykończeniach: białym i jasno szarym. Fronty szuflad oferujemy w pięciu kolorach kolekcji: limonkowym, pomarańczowym, żółtym, niebieskim oraz różowym. Szuflady otwierane są w systemie tip-on czyli na dotyk.

Wymiary tapczanika: szer. 208/gł.98/wys.52 cm

Do tapczanika pasuje materac o wymiarach 90x200 cm.


Możemy dopasować wymiary mebla do Państwa wnętrza, jak też dokonać wszelkich innych zmian wg Państwa indywidualnych zaleceń i uwag! Jeśli chcielibyście Państwo sprawdzić, czy dany kolor pasuje do ścian, dywanu, czy innych dodatków – na Państwa życzenie bezzwłocznie wyślemy bezpłatną próbkę.


 

UWAGA: Koszt transportu i montażu wyceniany jest indywidualnie w zależności od odległości. Istnieje także możliwość odbioru własnego w naszej stolarni. W takim przypadku prosimy o umieszczenie takiej informacji w uwagach do zamówienia.