Karta_produktu

ŁÓŻKO Z SZAFĄ, REGAŁEM I SCHODKAMI

Kategoria MEBLE DZIECIĘCE I MŁODZIEŻOWE
Producent Colorato
Cena 4850 PLN
Dostępność Wysyłka od 4 do 6 tygodni
 

Opis_towaru

Nowoczesne łóżko o kompaktowym charakterze. Idealne do niewielkich pomieszczeń, gdzie  liczy się każdy centymetr wolnej przestrzeni. Zestaw zawiera szafę, dwa regały oraz zamykaną szafkę z półką. W każdym stopniu schodków mieści się schowek. Dodatkowo boki schodków mieszczą 4 zamykane szafki oraz 2 otwarte półki. Wnętrze szafy wyposażone jest w dwie dolne szuflady o wysokości 16 cm, nad którymi po prawej stronie znajdują się półki, a po lewej drążek. Korpus łóżka dostępny jest w wykończeniu białym lub jasno-szarym. Dodatki występują w kolorach: żółtym, pomarańczowym, limonkowym, niebieskim, liliowym, turkusowym oraz różowym.

Łóżko wykonane jest z płyty meblowej laminowanej.

Wymiary łóżka: szer. 210/gł. 98 (ze schodkami 238)/wys.190 cm (w tym zagłówek wysokości 60 cm).

Szafa ma szer. 120 cm i głębokość 50cm, regał szer. 40 i gł. 40 cm.

Schodki mają szer. 40 cm i długość 140 cm.


W uwagach do zamówienia prosimy o zaznaczenie właściwej opcji:

Opcja A - łóżko po lewej, a schodki po prawej.

Opcja B - łóżko po prawej, a schodki po lewej.


Możemy dopasować wymiary mebla do Państwa wnętrza, jak też dokonać wszelkich innych zmian wg Państwa indywidualnych zaleceń i uwag! Jeśli chcielibyście Państwo sprawdzić, czy dany kolor pasuje do ścian, dywanu, czy innych dodatków – na Państwa życzenie bezzwłocznie wyślemy bezpłatną próbkę.


UWAGA: Koszt transportu i montażu wyceniany jest indywidualnie w zależności od odległości. Istnieje także możliwość odbioru własnego w naszej stolarni. W takim przypadku prosimy o umieszczenie takiej informacji w uwagach do zamówienia.