Karta_produktu

ŁÓŻKO PIĘTROWE ZE SCHODKAMI MODEL 04

Kategoria MEBLE DZIECIĘCE I MŁODZIEŻOWE
Producent Colorato Meble
Cena 11000 PLN
Dostępność Wysyłka od 6 do 8 tygodni
 

Opis_towaru

 

   Ten model łóżka piętrowego został stworzony z myślą o tych klientach, którzy mają mniejszą powierzchnię do zagospodarowania, a zależy im na schodkach ze schowkami. Model został zaprojektowany tak, że szafa ma nadal 120 cm szerokości, tak jak w pozostałych modelach z przewieszeniem, ale jest nieco inaczej zagospodarowana. Szafa ma jedno skrzydło drzwi, a w jej wnętrzu, za schodkami mieści się regał z półkami o głębokości 40 cm, a w pozostałej części jest drążek na ubrania oraz niska komoda z dwoma szufladami. Jak zawsze u nas, istnieje możliwość indywidualnego rozwiązania wnętrza – np. półki zamiast drążka. Dzięki temu, że schodki zostały wysunięte do przodu, cały zestaw ma szerokość 328 cm. Głębokość łóżka wraz ze schodkami ma 238 cm – 98 cm o głębokość samego łóżka, a 140 cm zajmują schodki. Oba łóżka są zaprojektowane pod standardowe materace 90x200 cm, ale jeżeli istnieje taka konieczność, to dolny tapczan można także zamówić mniejszy (np. pod materac 190x200 cm lub 180x200 cm). Tapczan ma dwie obszerne szuflady na prowadnicach kulkowych z cichym domykiem. Bez problemu, w każdej z nich zmieści się komplet pościeli. Niezaprzeczalnym atutem tego modelu są schodki, które pełnią także rolę pojemnego regału. W każdym ze schodków jest schowek z klapą otwieraną do góry i zamocowaną na teleskopach gazowych, zabezpieczających przed jej opadnięciem. Dodatkowo, schodki mają dwie otwarte wnęki oraz cztery szafki otwierane w systemie tip-on.

Zestaw jest dostępny w dwóch wybarwieniach korpusu: białym i jasno szarym. Kolory dodatków: sonoma oak, pastelowy żółty (lemon sorbet), pastelowy zielony (mint),  pastelowy różowy (lavender), pastelowy niebieski (sky blue), turkusowy (marmara blue) i grafitowy. Można także zamówić indywidualne rozwiązanie kolorystyczne.

Wszystkie elementy konstrukcyjne zestawu produkowane są z podwójnej płyty laminowanej o grubości 36 mm i wysokiej gęstości. Dzięki temu oraz doświadczeniu i zręcznym rękom naszych stolarzy meble są solidne, stabilne, bezpieczne i można się nimi cieszyć przez długie lata. Uchwyty wykonane są z twardego, bukowego drewna malowanego całkowicie bezpiecznymi dla dziecka, atestowanymi farbami wodnymi. We wszystkich szufladach stosujemy bezpieczne prowadnice z cichym domykiem i wysuwem 100%.

Wymiary całego zestawu: szer. 328 cm/ gł. 238 cm/ wys. 195 cm. Szafa pod łóżkiem ma wymiary: szer. 120 cm/ gł. 98 cm/ wys. 134 cm. Wymiary schodków: szer. 40 cm/ gł. 140 cm i wys. 134 cm. Wymiary tapczanu z szufladami: szer. 208 cm/ gł. 98 cm i wys. 50 cm. Wysokość szuflad – 20 cm. Wymiary komody w szafie: szer. 76 cm/ wys. 22 cm/ gł. 40 cm.

Oba łóżka są pod standardowe materace 90x200 cm. Materace nie są wliczone w cenę zestawu.

Obciążenie górnego łóżka jest przewidziane na 120 kg.

W uwagach do zamówienia prosimy o zaznaczenie po której stronie ma być zamontowany zagłówek - prawej czy lewej.

Możemy dopasować wymiary mebla do Państwa wnętrza, jak też dokonać wszelkich innych zmian wg Państwa indywidualnych zaleceń i uwag! Jeśli chcielibyście Państwo sprawdzić, czy dany kolor pasuje do ścian, dywanu, czy innych dodatków – na Państwa życzenie bezzwłocznie wyślemy bezpłatną próbkę.

UWAGA: Koszt transportu obejmuje także wniesienie i montaż mebli przez nasza ekipę. Istnieje także możliwość odbioru własnego mebli, bezpośrednio z naszej stolarni. W takim przypadku prosimy o umieszczenie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Poniżej przedstawiamy podsumowanie, które może być pomocne przy składaniu zamówienia.

 

ZASADY ZAMAWIANIA ŁÓŻEK PIĘTROWYCH

1. W uwagach do zamówienia prosimy określić:

- po której stronie ma być zagłówek górnego łóżka – po prawej czy po lewej. Dzięki temu wiemy, jak ma być ustawiony cały zestaw. Jest to dla nas ważne ze względu na konstrukcję mebli.

- kolorystykę, jeżeli ma być inna, niż ta zaproponowana przez nas na stronie

- wymiary elementów zestawu, jeżeli mają być inne, niż standardowe, np. łóżko dolne pod materac 90x180 cm

Zawsze służymy pomocą w dopasowaniu całego zestawu do konkretnego pomieszczenia. Można się z nami w tej sprawie skontaktować mailowo: galeria@colorato.pl lub sklep@colorato.pl oraz pod numerem telefonu 505 094 435.

W zależności od wielkości modyfikacji pobieramy dodatkową opłatę w wysokości 5-10% wartości elementu zestawu.

2. Przy zamówieniu zawsze przesyłamy Państwu rysunek potwierdzający układ i kolorystykę zestawu.

3. Płatność za zastawy z łóżkami piętrowymi jest możliwa na dwa sposoby:

-  w 2 ratach: zaliczka 50% wartości zamówienia przy składaniu zlecenia i pozostała część płatna w dniu montażu lub odbioru ze stolarni;

-  w 3 ratach: zaliczka 35% w momencie składania zamówienia, po 30 dniach kolejna zaliczka 35% i ostatnia 30% w dniu montażu lub odbioru własnego z naszej stolarni.

4. Transport i montaż wyceniany jest indywidualnie dlatego przy składaniu zamówienia prosimy poczekać na drugiego, weryfikacyjnego maila, w którym określimy dokładny koszt.