Karta_produktu

ŁÓŻKO PIĘTROWE Z SZAFĄ MODEL 05

Kategoria Łóżka
Producent Colorato Meble
Cena 10800 PLN
Dostępność Wysyłka od 6 do 8 tygodni
 

Opis_towaru

To niezwykle funkcjonalne piętrowe łóżko z szafą, tapczanem i schodkami łączy w sobie nowoczesny design z praktyczną aranżacją przestrzeni. Idealna propozycja do mniejszych pokoi lub gdy jeden pokój zajmuje dwoje dzieci. Korpus proponujemy do wyboru  - w kolorze jasnoszarym lub białym, a dodatki w 7 kolorach: żółtym, zielonym, niebieskim, pomarańczowym, , różowym, malinowym i turkusowym. 

Zestaw zawiera w sobie łóżko piętrowe z szafą, tapczanik z dwoma szufladami oraz schodki ze schowkami.

Szafa pod górnym łóżkiem ma szerokość 120 cm. Wnętrze rozwiązane jest w stylu mini garderoby i wyposażone jest w regał z półkami o wymiarach wys. 134/gł. 35/szer. 50 cm, kontener z dwoma szufladami o wymiarach szer. 77/gł. 40/wys. 22 cm oraz drążek na ubrania. Można także zamówić wersję z samymi półkami. Od strony tapczanu jest wbudowany mini regał z dwoma półkami o szerokości 35 cm. To idealne miejsce do zamontowania lampki nocnej, odłożenia książeczki czy ulubionej zabawki.

Tapczan ma dwie pojemne szuflady o wymiarach szer. 90/wys. 20/gł 70 cm każda. W jednej szufladzie, bez problemu zmieści się cała pościel. Szuflady osadzone są na prowadnicach z pełnym wysuwem i cichym domykiem podnosząc komfort codziennego użytkowania.

Oba łóżka są pod standardowe materace 90x200 cm, ale można także zamówić inny wymiar.

Schodki mają szerokość 50 cm. Każdy stopień jest jednocześnie schowkiem z klapą otwieraną do góry za pomocą teleskopów gazowych. Dzięki nim otwieranie jest płynne i bezpieczne. Teleskopy zabezpieczają klapę przed samoistnym opadnięciem.

Wszystkie elementy konstrukcyjne zestawu produkowane są z podwójnej płyty laminowanej o grubości 36 mm i wysokiej gęstości. Dzięki temu oraz doświadczeniu i zręcznym rękom naszych doświadczonych stolarzy meble są solidne, stabilne, bezpieczne i można się nimi cieszyć przez długie lata. Uchwyty wykonane są z twardego, bukowego drewna malowanego całkowicie bezpiecznymi dla dziecka, atestowanymi farbami wodnymi. We wszystkich szufladach stosujemy bezpieczne prowadnice z cichym domykiem i wysuwem 100%.

 

Wymiary całego zestawu: szer. 378 cm/ gł. 98 cm/ wys. 195 cm. Szafa pod łóżkiem ma wymiary: szer. 120 cm/ gł. 98 cm/ wys. 134 cm.

Oba łóżka są pod standardowe materace 90x200 cm. Materace nie są wliczone w cenę zestawu.

Obciążenie górnego łóżka jest przewidziane na 120 kg.

W uwagach do zamówienia prosimy o zaznaczenie po której stronie ma być zamontowany zagłówek - prawej czy lewej.

Możemy dopasować wymiary mebla do Państwa wnętrza, jak też dokonać wszelkich innych zmian wg Państwa indywidualnych zaleceń i uwag! Jeśli chcielibyście Państwo sprawdzić, czy dany kolor pasuje do ścian, dywanu, czy innych dodatków - na Państwa życzenie bezzwłocznie wyślemy bezpłatną próbkę.

UWAGA: Koszt transportu obejmuje także wniesienie i montaż mebli przez nasza ekipę. Istnieje także możliwość odbioru własnego mebli, bezpośrednio z naszej stolarni. W takim przypadku prosimy o umieszczenie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Poniżej przedstawiamy podsumowanie, które może być pomocne przy składaniu zamówienia.

 

ZASADY ZAMAWIANIA ŁÓŻEK PIĘTROWYCH

1. W uwagach do zamówienia prosimy określić:

- po której stronie ma być zagłówek górnego łóżka – po prawej czy po lewej. Dzięki temu wiemy, jak ma być ustawiony cały zestaw. Jest to dla nas ważne ze względu na konstrukcję mebli.

- kolorystykę, jeżeli ma być inna, niż ta zaproponowana przez nas na stronie

- wymiary elementów zestawu, jeżeli mają być inne, niż standardowe, np. łóżko dolne pod materac 90x180 cm

Zawsze służymy pomocą w dopasowaniu całego zestawu do konkretnego pomieszczenia. Można się z nami w tej sprawie skontaktować mailowo: galeria@colorato.pl lub sklep@colorato.pl oraz pod numerem telefonu 784 604 368.

W zależności od wielkości modyfikacji pobieramy dodatkową opłatę w wysokości 5-10% wartości elementu zestawu.

2. Przy zamówieniu zawsze przesyłamy Państwu rysunek potwierdzający układ i kolorystykę zestawu.

3. Płatność za zastawy z łóżkami piętrowymi jest możliwa na dwa sposoby:

-  w 2 ratach: zaliczka 50% wartości zamówienia przy składaniu zlecenia i pozostała część płatna w dniu montażu lub odbioru ze stolarni;

-  w 3 ratach: zaliczka 35% w momencie składania zamówienia, po 30 dniach kolejna zaliczka 35% i ostatnia 30% w dniu montażu lub odbioru własnego z naszej stolarni.

4. Transport i montaż wyceniany jest indywidualnie dlatego przy składaniu zamówienia prosimy poczekać na drugiego, weryfikacyjnego maila, w którym określimy dokładny koszt.