Karta_produktu

ŁÓŻKO PIĘTROWE Z SZAFĄ I REGAŁEM MODEL 03

Kategoria MEBLE DZIECIĘCE I MŁODZIEŻOWE
Producent Colorato Meble
Cena 8550 PLN
Dostępność Wysyłka od 6 do 8 tygodni
 

Opis_towaru

 

Funkcjonalne i nowoczesne łóżko piętrowe z dwoma szafami i regałem zawierającym box z dwoma szufladami. Idealnie nadaje się do niewielkich pomieszczeń (np. pokoje ze skosami), gdzie trudno umieścić tradycyjny komplet mebli. Dzięki swojemu kompaktowemu charakterowi pozwala na ogromną oszczędność miejsca. Pojemna szafa o szerokości 140 cm i głębokości 90 cm pełni funkcję mini garderoby i posiada we wnętrzu drążek o długości 50 cm., półki oraz box z czterema szufladami. Boczna szafa o szerokości 50 cm zawiera trzy kolorowe półki o głębokości 60 cm.

Korpus łóżka dostępny jest w wykończeniu białym lub jasno-szarym.

Kolory dodatków: pastelowy żółty (lemon sorbet), pastelowy zielony (lmint), pastelowy różowy (lavender), pastelowy niebieski (sky blue), turkusowy (marmara blue) i grafitowy.

Łóżko zabezpieczone jest ażurową barierką dzięki czemu zyskuje lepszą cyrkulację powietrza.

Łóżko zaprojektowane jest pod standartowy materac o wymiarach 90x200cm, jego cena nie jest wliczona w cenę zestawu.

Obciążenie łóżka nad szafą przewidziane jest na 120kg.

Wszystkie szuflady otwierają się w systemie tip on (czyli na dotyk) i posiadają bezpieczne prowadnice z cichym domykiem i wysuwem 100%.

Wymiary

Całość mebla: szer.208 cm/gł.98 cm

wysokość szafy 136 cm

wysokość całego łóżka 190 cm (w tym zagłówek wysokości 50 cm)

wysokość  ażurowej barierki 30 cm

 

Materiały:

Elementy konstrukcyjne lóżka wykonane są z podwójnej płyty laminowanej o grubości 3,6 cm i wysokiej gęstości wpływającej na  trwałość konstrukcji.  Dzięki temu oraz doświadczeniu i zręcznym rękom naszych stolarzy meble są solidne, stabilne, bezpieczne i można się nimi cieszyć przez długie lata. Uchwyty wykonane są z twardego, bukowego drewna malowanego całkowicie bezpiecznymi dla dziecka, atestowanymi farbami wodnymi.

 

W uwagach do zamówienia prosimy o zaznaczenie po której stronie ma być zamontowany zagłówek - prawej czy lewej.Możemy dopasować wymiary mebla do Państwa wnętrza, jak też dokonać wszelkich innych zmian wg Państwa indywidualnych zaleceń i uwag!

Jeśli chcielibyście Państwo sprawdzić, czy dany kolor pasuje do ścian, dywanu, czy innych dodatków – na Państwa życzenie bezzwłocznie wyślemy bezpłatną próbkę. 

UWAGA: w cenie transportu zawarty jest montaż mebli. Istnieje także możliwość odbioru własnego w naszej stolarni. W takim przypadku prosimy o umieszczenie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

 

ZASADY ZAMAWIANIA ŁÓŻEK PIĘTROWYCH

1. W uwagach do zamówienia prosimy określić:

- po której stronie ma być zagłówek górnego łóżka – po prawej czy po lewej. Dzięki temu wiemy, jak ma być ustawiony cały zestaw. Jest to dla nas ważne ze względu na konstrukcję mebli.

- kolorystykę, jeżeli ma być inna, niż ta zaproponowana przez nas na stronie

- wymiary elementów zestawu, jeżeli mają być inne, niż standardowe, np. łóżko pod materac 90x180 cm

Zawsze służymy pomocą w dopasowaniu całego zestawu do konkretnego pomieszczenia. Można się z nami w tej sprawie skontaktować mailowo:galeria@colorato.pl lub sklep@colorato.pl oraz pod numerem telefonu 505 094 435.

W zależności od wielkości modyfikacji pobieramy dodatkową opłatę w wysokości 5-10% wartości elementu zestawu.

 

2. Przy zamówieniu zawsze przesyłamy Państwu rysunek potwierdzający układ i kolorystykę zestawu.

3. Płatność za zastawy z łóżkami piętrowymi jest możliwa na dwa sposoby:

-  w 2 ratach: zaliczka 50% wartości zamówienia przy składaniu zlecenia i pozostała część płatna w dniu montażu lub odbioru ze stolarni;

-  w 3 ratach: zaliczka 35% w momencie składania zamówienia, po 30 dniach kolejna zaliczka 35% i ostatnia 30% w dniu montażu lub odbioru własnego z naszej stolarni.

4. Transport i montaż wyceniany jest indywidualnie dlatego przy składaniu zamówienia prosimy poczekać na drugiego, weryfikacyjnego maila, w którym określimy dokładny koszt.