Karta_produktu

ŁÓZKO PIĘTROWE Z BIURKIEM I SZAFĄ MODEL L

Kategoria Meble dzieciece i młodzieżowe
Producent Colorato
Cena 4850 PLN
Dostępność Wysyłka od 4 do 6 tygodni
 

Opis_towaru

Kolejny model z serii naszych łóżek piętrowych jest zaprojektowany w kształcie litery L. Powstał na podstawie naszych doświadczeń projektowych i jest odpowiedzią na konkretne potrzeby naszych klientów. Najlepiej sprawdza się przy ustawieniu biurka równolegle do okna, dzięki czemu dziecko ma najlepszy dostep do dziennego światła.

Kompaktowy charakter mebla powoduje, że jest on idealnym rozwiązaniem do niedużych wnętrz, gdzie na niewielkiej przestrzeni musimy zmieścić kilka funkcji.

Moduł zawiera w sobie pojemną szafę o szerokości 130 cm i głebokosci 50 cm. We wnętrzu szafy znajdują się dwie szuflady, drążek oraz 3 półki. Biurko opiera się z jednej strony na regale o szer 70 cm, a z drugiej na szafce z szufladą i drzwiczkami. Szer szafki wynosi 40  cm. W nogach łózka, obok drabinki znajduje się dodatkowy regał z szafką. Elementy konstrukcyjne łóżka oraz blat biurka wykonane są z płyty o podwójnej grubości czyli 3,6 cm.

Standardowo korpus występuje w kolorze białym i jasno-szarym. Kolory dodatków: żółty (yellow), zielony (lemon), pomarańczowy (orange), różowy (pink), niebieski (blue), turkusowym (ocean) i malinowym (raspberry). Jeżeli masz ochote na zmianę koloru korpusu lub wykorzystanie różnych kolorów dodatków, skontaktuj się z nami. 

Jeżeli istnieje taka potrzeba, to wycinamy także w biurku wnękę przystosowaną do grzejnika, żeby powietrze miało właściwą cyrkulację.

Wymiary całego zestawu: szer. 210 cm, gł. wraz z biurkiem 230 cm, wys. 190 cm ( w tym zagłówek 60 cm)

Materiał: płyta meblowa laminowana. Elementy drewniane (uchwyty oraz drabinka), malowane farbą wodną.

W uwagach do zamówienia prosimy o zaznaczenie właściwej opcji:

Opcja A - łóżko po lprawej, biurko po lewej

Opcja B - łóżko po lewej, a biurko po prawej.

Pamiętaj, że możemy dopasować wymiary mebla do Twojego wnętrza.

UWAGA: Transport i montaż wyceniane są indywidualnie, w zależności od odległości. Istnieje także możliwość odbioru własnego w naszej stolarni. W takim przypadku prosimy o umieszczenie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

Drogi kliencie, jeżeli masz wątpliwości w stosunku do kolorystyki - chcesz sprawdzić czy dany kolor będze pasował do Twojej ściany, dywanu czy innych dodatków, poproś nas o bezpłatną próbkę. Wyślemy ją do Ciebie bezzwłocznie.