Karta_produktu

ŁÓŻKO PIĘTROWE SIMPLE MODEL 09

Kategoria MEBLE DZIECIĘCE I MŁODZIEŻOWE
Producent Colorato Meble
Cena 7000 PLN
Dostępność Wysyłka od 6 do 8 tygodni
 

Opis_towaru

Łóżko piętrowe Simple model 09 jest kolejną propozycją w naszej ofercie serii Color Dream, którą cały czas staramy się poszerzać. Model doskonale sprawdzi się w małych pokojach, gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni. Podobnie, jak reszta naszych kolekcji, łóżko charakteryzuje się prostym, ponadczasowym designem i bardzo stabilną konstrukcją. Jest wyposażone w dwie pojemne szuflady, w których bez problemu zmieszczą się dwa komplety pościeli. Szuflady otwierane są w systemie push-to-open czyli poprzez dociśnięcie frontu.

Standardowo ten model wykonujemy w 2 kolorach korpusu – jasny szary oraz jasny orzech. Dodatki dostępne są w następujących kolorach: marmara blue (turkusowy), yellow (żółty), lavender (jasny róż), graphite grey (szary grafit), olive (oliwkowy) oraz capri blue (niebieski). Na Państwa życzenie możemy wykonać meble w dowolnych połączeniach kolorystycznych.

Łóżko zaprojektowane jest pod standardowe materace 90x200 cm (materace nie są wliczone w cenę łóżka). Wszystkie nasze meble wykonujemy także w niestandardowych wymiarach, dopasowanych do Państwa pomieszczeń.

Maksymalne obciążenie górnego łóżka wynosi 120 kg.

 

Wymiary

Całość mebla: szer.208 cm/gł.98 cm

wysokość całego łóżka 190 cm (w tym zagłówek wysokości 50 cm)

wysokość  ażurowej barierki 30 cm

 

Materiały:

Elementy konstrukcyjne lóżka wykonane są z podwójnej płyty laminowanej o grubości 3,6 cm i wysokiej gęstości wpływającej na  trwałość konstrukcji.  Dzięki temu oraz doświadczeniu i zręcznym rękom naszych stolarzy meble są solidne, stabilne, bezpieczne i można się nimi cieszyć przez długie lata. Gwarancja na nasze meble wynosi obecnie 5 lat.

 

W uwagach do zamówienia prosimy o zaznaczenie po której stronie ma być zamontowana drabinka - prawej czy lewej.

 

Możemy dopasować wymiary mebla do Państwa wnętrza, jak też dokonać wszelkich innych zmian wg Państwa indywidualnych zaleceń i uwag!

Jeśli chcielibyście Państwo sprawdzić, czy dany kolor pasuje do ścian, dywanu, czy innych dodatków – na Państwa życzenie wyślemy bezpłatną próbkę (koszt paczkomaty InPost 15 zł).

 

 

UWAGA: w cenie transportu zawarty jest montaż mebli. Istnieje także możliwość odbioru własnego w naszej stolarni. W takim przypadku prosimy o umieszczenie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

 

ZASADY ZAMAWIANIA ŁÓŻEK PIĘTROWYCH

1. W uwagach do zamówienia prosimy określić:

- po której stronie ma być zagłówek górnego łóżka – po prawej czy po lewej. Dzięki temu wiemy, jak ma być ustawiony cały zestaw. Jest to dla nas ważne ze względu na konstrukcję mebli.

- kolorystykę, jeżeli ma być inna, niż ta zaproponowana przez nas na stronie

- wymiary elementów zestawu, jeżeli mają być inne, niż standardowe, np. łóżko pod materac 90x180 cm

Zawsze służymy pomocą w dopasowaniu całego zestawu do konkretnego pomieszczenia. Można się z nami w tej sprawie skontaktować mailowo:galeria@colorato.pl lub sklep@colorato.pl oraz pod numerem telefonu 505 094 435.

W zależności od wielkości modyfikacji pobieramy dodatkową opłatę w wysokości 5-10% wartości elementu zestawu.

2. Przy zamówieniu zawsze przesyłamy Państwu rysunek potwierdzający układ i kolorystykę zestawu.

3. Płatność za zastawy z łóżkami piętrowymi jest możliwa na dwa sposoby:

-  w 2 ratach: zaliczka 50% wartości zamówienia przy składaniu zlecenia i pozostała część płatna w dniu montażu lub odbioru ze stolarni;

-  w 3 ratach: zaliczka 35% w momencie składania zamówienia, po 30 dniach kolejna zaliczka 35% i ostatnia 30% w dniu montażu lub odbioru własnego z naszej stolarni.

4. Transport i montaż wyceniany jest indywidualnie dlatego przy składaniu zamówienia prosimy poczekać na drugiego, weryfikacyjnego maila, w którym określimy dokładny koszt.