Karta_produktu

ŁÓŻKO PIĘTROWE MODEL 10

Kategoria MEBLE DZIECIĘCE I MŁODZIEŻOWE
Producent Colorato Meble
Cena 10800 PLN
Dostępność Wysyłka od 6 do 8 tygodni
 

Opis_towaru

Prezentujemy dziesiąty już model z naszej kolekcji łóżek piętrowych Color Dream. Podążając za potrzebami naszych klientów cały czas staramy się dostosowywać funkcjonalność oraz design naszych mebli do obowiązujących trendów. Tym razem jest to zestaw, który ma trzy powierzchnie do spania. Jedna z nich jest wysuwana, na kółkach z blokadą. Rozwiązanie idealne do małych pokoi lub dla rodzin, które często goszczą znajomych czy przyjaciół. Od strony dolnego łóżka dostępny jest mały regał, na którym można zainstalować lampkę nocną, odłożyć książkę czy ulubione zabawki dziecka. Wygodne schodki o szerokości 50 cm mają podnoszone klapy uzupełnione o pneumatyczne podnośniki. Dzięki temu otwarcie schowka jest łatwe i bezpieczne. Podnośniki zapobiegają samoczynnemu opadaniu klap. Najwyższy stopień jest większy od pozostałych, żeby można było bezpiecznie stanąć czy wygodnie usiąść.

Poza funkcją, zadbaliśmy też o niecodzienny design. W tym modelu szafa jest asymetryczna. Za szerszymi drzwiami z wąskim liniowym uchwytem znajduje się mini garderoba z drążkiem i kontenerkiem z dwoma szufladami. Węższe drzwi otwierane w systemie push to open skrywają za sobą półki. Do szafy można także zamówić oświetlenie led w cenie 250 zł.

Standardowo ten model wykonujemy w 2 kolorach korpusu – jasny szary oraz jbiały. Dodatki dostępne są w następujących kolorach: marmara blue (turkusowy), yellow (żółty), lavender (jasny róż), graphite grey (szary grafit), olive (oliwkowy), oraz miodowy dąb (honey castello oak). Na Państwa życzenie możemy wykonać meble w dowolnych połączeniach kolorystycznych.

Łóżko zaprojektowane jest pod standardowe materace 90x200 cm (materace nie są wliczone w cenę łóżka). Dolne, wysuwane łóżko jest zaprojektowane pod materac 80x190 cm Wszystkie nasze meble wykonujemy także w niestandardowych wymiarach, dopasowanych do Państwa pomieszczeń.

Maksymalne obciążenie górnego łóżka wynosi 120 kg.

 

Wymiary

Całość mebla: szer.378 cm/gł.98 cm; głębokość ze schodkami wynosi 140 cm

wysokość całego łóżka 190 cm (w tym zagłówek wysokości 50 cm)

 

Materiały:

Elementy konstrukcyjne łóżka wykonane są z podwójnej płyty laminowanej o grubości 3,6 cm i wysokiej gęstości wpływającej na trwałość konstrukcji. Dzięki temu oraz doświadczeniu i zręcznym rękom naszych stolarzy meble są solidne, stabilne, bezpieczne i można się nimi cieszyć przez długie lata. Gwarancja na nasze meble wynosi obecnie 5 lat.

Możemy dopasować wymiary mebla do Państwa wnętrza, jak też dokonać wszelkich innych zmian wg Państwa indywidualnych zaleceń i uwag!

Jeśli chcielibyście Państwo sprawdzić, czy dany kolor pasuje do ścian, dywanu, czy innych dodatków – na Państwa życzenie wyślemy bezpłatną próbkę (koszt paczkomaty InPost 15 zł).

 

UWAGA: w cenie transportu zawarty jest montaż mebli. Istnieje także możliwość odbioru własnego w naszej stolarni. W takim przypadku prosimy o umieszczenie takiej informacji w uwagach do zamówienia.

 

ZASADY ZAMAWIANIA ŁÓŻEK PIĘTROWYCH

1. W uwagach do zamówienia prosimy określić:

- po której stronie ma być zagłówek górnego łóżka – po prawej czy po lewej. Dzięki temu wiemy, jak ma być ustawiony cały zestaw. Jest to dla nas ważne ze względu na konstrukcję mebli.

- kolorystykę, jeżeli ma być inna, niż ta zaproponowana przez nas na stronie

- wymiary elementów zestawu, jeżeli mają być inne, niż standardowe, np. łóżko pod materac 90x180 cm

Zawsze służymy pomocą w dopasowaniu całego zestawu do konkretnego pomieszczenia. Można się z nami w tej sprawie skontaktować mailowo:galeria@colorato.pl lub sklep@colorato.pl oraz pod numerem telefonu 505 094 435.

W zależności od wielkości modyfikacji pobieramy dodatkową opłatę w wysokości 5-10% wartości elementu zestawu.

2. Przy zamówieniu zawsze przesyłamy Państwu rysunek potwierdzający układ i kolorystykę zestawu.

3. Płatność za zastawy z łóżkami piętrowymi jest możliwa na dwa sposoby:

-  w 2 ratach: zaliczka 50% wartości zamówienia przy składaniu zlecenia i pozostała część płatna w dniu montażu lub odbioru ze stolarni;

-  w 3 ratach: zaliczka 35% w momencie składania zamówienia, po 30 dniach kolejna zaliczka 35% i ostatnia 30% w dniu montażu lub odbioru własnego z naszej stolarni.

4. Transport i montaż wyceniany jest indywidualnie dlatego przy składaniu zamówienia prosimy poczekać na drugiego, weryfikacyjnego maila, w którym określimy dokładny koszt.