Karta_produktu

COLOR DREAM ŁÓŻKO PIĘTROWE Z REGAŁEM

Kategoria Łóżka
Producent Colorato
Cena 3630 PLN
Dostępność Wysyłka od 4 do 6 tygodni
 

Opis_towaru

Nowoczesne łóżko piętrowe z biblioteczką i szufladami, którego prosty design pozwala praktycznie zagospodarować przestrzeń. Idealna propozycja do mniejszych pokoi lub gdy jeden pokój zajmuje dwoje dzieci. Korpus do wyboru w kolorze jasnoszarym lub białym, a dodatki w 5 pastelowych kolorach: żółtym, zielonym, błękitnym, pomarańczowym i różowym. Korpus łóżka wykonany jest z płyty meblowej laminowanej o grubości 3,6 cm, co stanowi o jego dużej stabilności i wytrzymałości. Kolorowymi dodatkami są tu aluminiowe uchwyty lakierowane na jeden z 5 kolorów kolekcji oraz płyta laminowana. Łóżko świetnie uzupełniają drewniane schodki z pojemnymi schowkami na zabawki oraz tapczanik z szufladą.

Cena schodków - 1.235,00 zł

Cena tapczanika z szufladą - 1.700,00 zł

Wymiary: szer. 210/gł.98/wys. łóżka z zagłówkiem 190 cm (w tym wysokość zagłówka - 60 cm)

W uwagach do zamówienia prosimy o zaznaczenie po której stronie ma być zamontowany zagłówek - prawej czy lewej.


Możemy dopasować wymiary mebla do Państwa wnętrza, jak też dokonać wszelkich innych zmian wg Państwa indywidualnych zaleceń i uwag! Jeśli chcielibyście Państwo sprawdzić, czy dany kolor pasuje do ścian, dywanu, czy innych dodatków – na Państwa życzenie bezzwłocznie wyślemy bezpłatną próbkę.


UWAGA: Koszt transportu i montażu wyceniany jest indywidualnie w zależności od odległości. Istnieje także możliwość odbioru własnego w naszej stolarni. W takim przypadku prosimy o umieszczenie takiej informacji w uwagach do zamówienia.