Karta_produktu

COLOR BOX BIURKO

Kategoria Biurka
Producent Colorato
Cena 1350 PLN
Dostępność Wysyłka od 4 do 6 tygodni
 

Opis_towaru

Biurko z serii COLOR BOX zaprojektowane jest tak, że we wszelkich nowoczesnych wnętrzach stanowić może oddzielny moduł, ale też doskonale komponuje się z naszymi innymi kolekcjami. Jest wyjątkowo uniwersalne, bo doskonale sprawdza się w pokoju młodszych, jak i starszych dzieci. Wielbiciele LEGO będą zachwyceni, bo biurko stylistyką nawiązuje właśnie do tych popularnych na całym świecie zabawek. Blaty proponujemy w kolorach: jasnoszarym, żółtym, limonkowym, niebieskim różowym oraz grafitowym. Współgra z nimi kolorystyka aluminiowych nóg i uchwytów. Pojemne szafki pomieszczą wszystkie niezbędne akcesoria, umożliwiając łatwy do nich dostęp.

Wymiary: szer. blatu raz z kubikiem 130 cm/gł. 65 cm/ wys. 75 cm (wysokość biurka wraz z kubikiem - 111 cm).

Grubość blatu: 3,6 cm

Materiał: Płyta laminowana.


Możemy dopasować wymiary mebla do Państwa wnętrza, jak też dokonać wszelkich innych zmian wg Państwa indywidualnych zaleceń i uwag! Jeśli chcielibyście Państwo sprawdzić, czy dany kolor pasuje do ścian, dywanu, czy innych dodatków – na Państwa życzenie bezzwłocznie wyślemy bezpłatną próbkę.


UWAGA: Koszt transportu i montażu wyceniany jest indywidualnie w zależności od odległości. Istnieje także możliwość odbioru własnego w naszej stolarni. W takim przypadku prosimy o umieszczenie takiej informacji w uwagach do zamówienia.