Karta_produktu

BIURKO SIMPLE 200 Z KONTENEREM

Kategoria MEBLE DZIECIĘCE I MŁODZIEŻOWE
Producent Colorato Meble
Cena 3100 PLN
Dostępność Wysyłka od 6 do 8 tygodni
 

Opis_towaru

Duże, wygodne biurko z blatem o długości 200 cm i kontenerkiem na kółkach. Idealne dla dwójki dzieci lub np. dla gracza, który ma dużo sprzętu komputerowego. Mobilny kontener na kółkach może służyć jako dodatkowy stolik pod sprzęt, np. drukarkę. W czterech szufladach zmieści się wszystko, co zawsze chce się mieć pod ręką. Szuflady otwierane są w systemie push to open czyli na dotyk. Przezroczyste, silikonowe kółka kontenera nie rysują podłogi i są wyposażone w hamulce dla zapewnienia stabilności mebla. Cały komplet, jak pozostałe nasze meble charakteryzuje się współczesnym, prostym designem, nienagannym wykonaniem i trwałością. Obecnie wszystkie nasze meble posiadają 5-letnią gwarancję.

Blat biurka wykonany jest z płyty laminowanej o grubości 36 mm i osadzony jest na aluminiowych nogach 46x46 mm. Szafka wykonana jest z płyty laminowanej o grubości 18 mm. Wszystkie nasze meble wykonujemy na indywidualne zamówienie, także swobodnie można zmienić rozmiary i kolorystykę poszczególnych elementów. Zapytaj, jeżeli potrzebujesz mebli w indywidualnej kolorystyce i rozmiarach.

 

Możemy dopasować wymiary mebla do Państwa wnętrza, jak też dokonać wszelkich innych zmian wg Państwa indywidualnych zaleceń i uwag. Jeśli chcielibyście Państwo sprawdzić, czy dany kolor pasuje do ścian, podłogi, czy innych dodatków – na Państwa życzenie bezzwłocznie wyślemy bezpłatną próbkę (koszt wysyłki wynosi 14 zł).

 

Wymiary biurka: szer.200 cm/ /gł.60 cm/ wys75 cm

 

Wymiary szafki: szer.40 cm/gł.52 cm/wys. wraz z kółkami 65 cm. Średnica kółek 5 cm. Front szuflady wys. 14,5 cm.