Karta_produktu

5COLOR ŁÓŻKO

Kategoria Łóżka
Producent Colorato Meble
Cena 3250 PLN
Dostępność Wysyłka od 4 do 6 tygodni
 

Opis_towaru

Proste i ergonomiczne łóżko o wymiarach 208x98 cm (pod materac 200x90 cm). Wysokość zanóża wynosi 37 cm, a zagłówka 85 cm, co pozwala na wygodne oparcie. Krawędzie zagłówka są delikatnie zaokrąglone. W konstrukcji łóżka zastosowano płytę o grubości 3,6 cm dzięki czemu jest ono solidne, bardzo wytrzymałe i eleganckie w formie. Łóżko ma także dwie głębokie szuflady, w których swobodnie można przechowywać pościel czy poduszki i koce. Zmieszczą się w nich także pluszowe zabawki czy komplety klocków.


Możemy dopasować wymiary mebla do Państwa wnętrza, jak też dokonać wszelkich innych zmian wg Państwa indywidualnych zaleceń i uwag! Jeśli chcielibyście Państwo sprawdzić, czy dany kolor pasuje do ścian, dywanu, czy innych dodatków – na Państwa życzenie bezzwłocznie wyślemy bezpłatną próbkę.


 

UWAGA: Koszt transportu i montażu wyceniany jest indywidualnie w zależności od odległości. Istnieje także możliwość odbioru własnego w naszej stolarni. W takim przypadku prosimy o umieszczenie takiej informacji w uwagach do zamówienia.